Dömők Csilla: Az Európai Unió hatása a regionalizációra és a regionalizmusra - A régiók Európája, a régiók legitimációja (német nyelvű összefoglalás)

MEGHÍVÓ

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Interdiszciplináris Doktori Iskola Politikatudományi Programja tisztelettel meghívja Önt

Dr. Dömők Csilla, PhD

habilitációs előadására

A habilitációs előadás időpontja és helyszíne:

2018. november 13. (kedd), 13.00

Pécsi Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar

Pécs, Ifjúság u. 6., A épület, BTK-TTK Kari Tanácsterem

Tantermi előadás: Az Európai Unió hatása a regionalizációra és a regionalizmusra

Tudományos előadás: A régiók Európája, a régiók legitimációja  (német nyelvű összefoglalás)

A bíráló bizottság tagjai:

Pálné Prof Dr. Kovács Ilona, az MTA l. tagja, egyetemi tanár, programvezető, PTE BTK TKI

PNNT (elnök)

Prof. Dr. Szávai Ferenc,rektor, Kaposvári Egyetem, Gazdaságtudományi Kar (habitusvizsgáló)

Prof. Dr. Majoros István, Professor Emeritus,Eötvös Lóránd Tudományegyetem,

Bölcsészettudományi Kar, Új-és Jelenkori Egyetemes Történeti Tanszék (habitusvizsgáló)

Dr. habil. Schmidt Andrea, Gál Zoltánné, PhD, Egyetemi docens PTE BTK TKI

PNNT (titkár)

Pécs, 2018. november 6.

Pálné Dr. Kovács Ilona s.k.

az MTA l. tagja, programvezető

2018. november 13. 13:00
Pécsi Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar Pécs, Ifjúság u. 6., A épület, BTK-TTK Kari Tanácsterem
PhD védés