Dr. Kovács Róbert, PhD: Az okos városok elmélete és hazai megjelenése – egy várospolitikai paradigma sikere - Döntéstámogató rendszerek az önkormányzatok hatékony irányításának megkönnyítésére (angol nyelvű összefoglaló)

MEGHÍVÓ

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Interdiszciplináris Doktori Iskola Politikatudományi Programja tisztelettel meghívja Önt

Dr. Kovács Róbert, PhD

habilitációs előadásaira

A habilitációs előadás időpontja és helyszíne:

2018. november 19. (hétfő), 11.30

Pécsi Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar

Pécs, Ifjúság u. 6., A épület, BTK-TTK Kari Tanácsterem

Tantermi előadás: Az okos városok elmélete és hazai megjelenése – egy várospolitikai paradigma sikere

Tudományos előadás: Döntéstámogató rendszerek az önkormányzatok hatékony irányításának megkönnyítésére (angol nyelvű összefoglaló)

A bíráló bizottság tagjai:

Prof habil. Dr. Kákai László, egyetemi tanár, PTE BTK Társadalmi Kapcsolatok Intézete, Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék (elnök)

Dr. habil. Rechnitzer János, egyetemi tanár, Széchenyi István Egyetem (habitusvizsgáló)

Dr. habil. Gál Zoltán, egyetemi tanár, Kaposvári Egyetem, Gazdaságtudományi Kar

Regionális Tudományok és Statisztika Tanszék (habitusvizsgáló)

Dr. habil Kaposi Zoltán, egyetemi tanár, PTE KTK, Marketing és Turizmus Intézet (póttag)

Pécs, 2018. október 18.

Pálné Dr. Kovács Ilona s.k.

az MTA l. tagja, programvezető

2018. október 19. 11:30