Pro Scientia Aranyérmesek XIII. Konferenciája

Pro Scientia Aranyérmesek XIII. Konferenciája

A Pro Scientia Aranyérmesek Társasága Egyesület 2016. november 17–19. között tartja XIII. multidiszciplináris konferenciáját, amelynek a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara ad otthont (7622 Pécs, Rákóczi út 80.).

A konferencia előadói mindannyian Pro Scientia illetve Pro Arte Aranyérmesek, akik különböző tudományterületeken vagy művészeti ágakban tevékenykednek. A konferencia három napja során 12 szekcióban (Agrártudomány; Biológia, orvos- és sporttudomány; Állam- és jogtudomány; Kémia és fizika; Képzőművészet, művészettörténet, színház; Közgazdaság-tudomány; Műszaki tudomány, építészet; Neveléstudomány; Nyelvtudomány, nyelvészet, irodalom; Pszichológia; Történettudomány; Zeneművészet) összesen 53 előadás hangzik majd el, amelyek (a termek befogadóképességéig) szabadon látogathatóak.
Szeretettel várjuk az egyetem polgárait: graduális és PhD-hallgatókat, illetve oktatókat egyaránt!

programfüzet és a részletes program is elérhető honlapunkon: http://psat.hu/

2016. november 17. 10:30 - 2016. november 19. 16:00
PTE KTK (7622 Pécs. Rákóczi út 80.)
Konferencia