Hoss Bence lett a III. helyezett!

„Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban” címmel hirdetett pályázatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke, Lázár János, a Miniszterelnökséget vezető miniszter, és Zupkó Gábor, az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője 30 év alatti főiskolai és egyetemi hallgatók számára.

A pályázatra a magyarországi felsőoktatási intézmények alap-, mester- vagy osztatlan képzésében részt vevő, valamint a Magyarországgal szomszédos államok magyar nyelven is oktató felsőoktatási intézményeinek 30 évnél fiatalabb, nappali vagy levelező tagozatos, aktív státuszú hallgatói jelentkezhettek.

Hoss Bence a PTE-BTK I. éves politológia szakos hallgatója a pályázat III. helyezettje lett, mely eredményéhez ezúton is gratulálunk, és büszkék vagyunk sikerére.