Kari és egyetemi kitüntetések az évnyitó alkalmából

Örömmel értesítjük oktatóinkat, hallgatóinkat és partnereinket, hogy Prof. dr. Bereczkei Tamás, Karunk dékánja 2018. szeptember 4-én, a Tanévnyitó Ünnepség alkalmával kollégáink és hallgatóink számára kitüntetéseket adományozott.

Pro Facultate Philosophica Universitatis Quinqueecclesiensis díjat vehetett át dr. habil. Bárdossy Ildikó, a Neveléstudományi Intézet docense a kar érdekében hosszú időn keresztül kifejtett, lelkiismeretes tevékenységéért, magas színvonalú munkássáágáért.

Dr. Bárdossy Ildikó Pro Facultate dija

Dr. Bárdossy Ildikó Pro köszöntője

Dékáni dicséretett vehetett át a Kar érdekében végzett tartósan kiemelkedő színvonalú munkájáért

• Huszárné Mánfai Mária, a Tanulmányi Osztály vezetője,
  • Dr. Vörös Zoltán, a Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék adjunktusa.

Rektori elismerő oklevelet vehetett át (az okleveleket Rektor úr nevében Dékán úr adta át):

• Hosszú Norbert, a BTK Hallgatói Önkormányzat leköszönő munkatársa áldozatkész hallgatói munkájáért,
  • Jenei Dániel, kimagasló tanulmányi eredményéért, komoly kutatási tevékenységéért és a Hallgatóo Önkormányzat alelnökeként kifejtett munkásságáért,
  • Kerényi Károly Szakkollégium nevében  András Csaba, a Szakkollégium vezető tanára a Kerényi Károly Szakkollégium 25 éves tehetséggondozó munkája elismeréseként.

A Kerényi Károly Szakkollégium díja

A kitüntetésekhez ezúton is gratulálunk, és további sikereket, eredményes munkát kívánunk!