Minden, ami PTE – PONT itt a Pécsi Napokon is!

Színes programok, élmények, információk, játékos kihívások, nyeremények, értékes kapcsolatok minden korosztálynak.

A hagyományokhoz híven idén szeptemberben is megrendezésre kerül városunkban a Pécsi Napok rendezvénysorozat, melyben – immáron második alkalommal -  a Pécsi Tudományegyetem is aktívan részt vesz.

Az eddigi több napos rendezvény idén három napra koncentrálódik - szeptember 21-23. -  melynek a Kossuth tér lesz az egyik helyszíne.

Itt kap helyet a PTE stand is, ahol színes programokkal, élményekkel, információkkal várunk minden érdeklődőt -  gyerekeket, felnőtteket, fiatalokat, időseket, családokat - hiszen az. egészségügyi szűrések, tanácsadások, borkostoló, Teddy maci korház, kvízjátékok értékes nyereményekkel, kiállítás, sport, játék, látványos színpadi produkciók - mindenki számára kellemes és hasznos időtöltést kínálnak.

A Kossuth téri színpadon minden délután a PTE művészeti produkciói lesznek láthatók, melyeknek főszereplői egyetemünk hallgatói, dolgozói.

Figyelem: minden program ingyenes, de néhány előzetes regisztrációhoz kötött!

A RÉSZLETES PROGRAMOK ITT TALÁLHATÓK!