Nyitott órák a PTE bölcsészkaron

Szeretettel várunk minden érdeklődő diákot, leendő hallgatóinkat 2017. november 20-22. között NYITOTT ÓRÁINKON!

A program során megnyitjuk a nagyközönség számára kurzusainkat, és három napig betekintést nyújtunk a nálunk zajló oktatásba, kutatásba. Célunk, hogy valódi élményt szerezhessenek a karunk iránt érdeklődők az itt folyó képzésekről, és személyes élményeken, illetve pécsi bölcsész hallgatókkal való beszélgetéseken, tapasztalatcserén alapulva dönthesse el mindenki, melyik szak a leginkább számára való, és milyen szakon szeretne pécsi bölcsésszé válni.

Szinte mindegyik alapszakunk kurzusaiból kínálunk fel látogatható órákat, hogy az érdeklődők minél részletesebb benyomásokat szerezhessenek a nálunk folyó képzésekről.

A Nyitott órákon részt vevő diákok számára november 20-án és 21-én iskolalátogatási igazolás a D 109-es irodában vehető át.

A látogatható órák listája letölthető:

SZAKOK SZERINTI ELRENDEZÉS

DÁTUM SZERINTI ELRENDEZÉS