Saáry Gábor Levente munkája nyerte az "Év Oroszdolgozata 2018" címet

Saáry Gábor Levente (PTE-BTK TTI, MOSZT kutatócsoport) munkája elnyerte

Az Év Oroszdolgozata 2018” címet

A MOSZT kutatócsoport történetében először vehette át tagunk Saáry Gábor végzős BA szakos hallgató „Az Év Oroszdolgozata” országos pályázat első helyezéséért járó fődíjat „A magyar gépkocsizó gyalogság létrejötte és szerepe a Szovjetunió elleni hadműveletekben” című dolgozatáért.

A rangos díjátadóra az ELTE Bölcsészettudományi Karán került sor 2018.12. 07-én. A MOSZT kutatócsoportot a díjazotton kívül Dr. habil. Bebesi György – egyetemi docens, a kutatócsoport alapító-vezetője, a díjnyertes pályamunka témavezetője, Bárdonicsek Dominika – végzős történelem mester szakos hallgató, aki korábban ugyanezen pályázaton különdíjat nyert, és Csurgai Zoltán – a kutatócsoport titkára képviselte.

Örülünk, hogy méltó módon képviselhettük a PTE BTK Történettudományi Intézetét egy rangos országos fórumon, és gratulálunk Saáry Gábornak és témavezetőjének!