Simonyi Inkubációs Program

Részt vennél innovatív termék- vagy szolgáltatásfejlesztésben? Érdekel a vállalkozásfejlesztés? A sok szaktárgy mellett vágysz egy kis üzleti vénára mellőzve a nehéz és vastag könyveket?

Vedd fel a Simonyi Inkubációs Program tárgyat tantervedben vagy Campus Creditben.

Az ötletelők mellett minden félévben várjuk a tenni vágyókat a Simonyi Inkubációs Programba, ami az innovatív ötletek fejlesztése révén az elméleti tudás gyakorlatba való átültetését teszi lehetővé a PTE hallgatói számára.

Mit ajánlunk még?

- oklevelet a kurzus elvégzéséről együttműködésben az amerikai Ohio University-vel;

- hozzáférést a NetMIB (hiperlinkelve a netmib oldal) nemzetközi inkubációs platformhoz;

- a félév során 4, ingyenes workshop részvétel

- mentort

- 4 héten át rendelkezésre álló co-working teret.

A félév során az alábbi témakörökkel várunk hétfő esténként 18:30-tól a Pécsiközgáz negyedik emeletén kialakított Inkubációs Központban, a Hatcheryben.

További információ:

simonyibedc@ktk.pte.hu