Bölcsész kitüntetettek a PTE-n

február

kitüntetés
Az Emberi Erőforrások Miniszterének Elismerő Oklevele adományozható annak a személynek, aki a miniszter felügyelete alá tartozó intézményben a szakmai munkáját huzamos ideig kimagasló színvonalonvégzi – több PTE-es dolgozó részesült kitüntetésben.

Minisztériumi Elismerő Oklevelet vehetett át Vázsonyi Ottó a Bölcsészettudományi Kar kari igazgatója 2019 április 26-án.

Május 25-én a Pedagógus napi Ünnepi Szenátusi Ülés alkalmából szintén elismerésben részesültek kollégáink

Rektori dicséretet kapott Bogárdiné Hajdú Márta igazgatási ügyintéző a PTE BTK Kari Hivatalának dolgozója.

Arany Katedra díjjal jutalmazták Dr. Kárpáti Andrást  a PTE BTK Klasszika Filológia Tanszékének egyetemi docensét.

Minisztériumi Elismerő Oklevelet vehetett át Dr. Fancsali Éva Mária a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet egyetemi docense.

Az elismerésekhez gratulálunk, és munkájukhoz további sikereket kívánunk!