dr. Thomka Beáta és Komjáti Diána elismerése a PTE Ünnepi Szenátusi Ülésének alkalmából

február

kitüntetés

Március 15-e előestéjén tartotta Ünnepi Szenátusi Ülését a Pécsi Tudományegyetem. A rendezvénynek a patinás Halasy-Nagy József Aula adott otthont, ahol  díjak, elismerések és oklevelek átadására is sor került.

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusa az Bölcsészettudományi Kar tanácsának egyhangú határozata alapján Professor Emerita címet és a PTE címerével ellátott arany kitűzőt adományozott

Thomka Beáta professzor asszonynak

tudományos kutatásai, publikációi, doktori témavezetései révén az irodalomtudomány nemzetközi és hazai élmezőnyéhez tartozó iskolateremtő oktatói tevékenysége elismeréseként.

Komjáti Diána, a PTE Bölcsészettudományi Kar tudományos segédmunkatársa doktori oklevelelét vehette át.

Gratulálunk, és további sikereket kívánunk!