Pályázat | Erasmus oktatói mobilitás

július

pályázat

Az Erasmus nemzetközi kreditmobilitás program keretében a mellékletben listázott  mobilitási helyek kínálkoznak a BTK oktatói számára. Az Erasmus program szabályai szerint az elvárás min. 8 óra oktatás. Ezen mobilitások végső megvalósítási határideje a 2020/21-es tanév vége, figyelembe véve a partneregyetemek oktatási időszakát (2021. május).

A kiutazó oktató napi 180 EUR ösztöndíjban és utazási támogatásban részesül.

Igény szerint a mobilitás akár már a 2019/2020-as tanév tavaszi félévben is megvalósulhat (a partneregyetem akadémiai szemeszterétől függően).

A  kiválasztott oktató kolléga részére a KNI munkatársa ( Czéh Gábor, czeh.gabor@pte.hu) segítséget nyújt az online jelentkezési lap kitöltésében és a mobilitási szerződés valamint a támogatási szerződés megkötésében és az utazás lebonyolításában.

Pályázni e-mailben jelentkezési lap és tanulmányi munkaterv leadásával lehet (Mobility Agreement).

A hiányos vagy határidőn túl leadott pályázatokat nem áll módunkban elfogadni.

A pályázatok elbírálásakor a meghívó fél által aláírt munkaterv vagy e-mailben küldött meghívás előny lehet.

A pályázatok leadási határideje: 2020. március 15. (vasárnap) Éjfél

Helye: btk-erasmus@pte.hu

További kérdések esetén forduljanak bizalommal a kari Erasmus koordinátorokhoz (Kovács-Samu Éva, Bőczin-Sirkeci Vanda) vagy Czéh Gáborhoz (czeh.gabor@pte.hu).