„PTE BTK rendezvényen fellépő hallgatók ösztöndíja”

február

pályázat

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar pályázatot hirdet „PTE BTK rendezvényen fellépő hallgatók ösztöndíja” elnyerésére.

Az ösztöndíjra azok a hallgatók pályázhatnak, akik a Pécsi Tudományegyetem BTK rendezvényein vagy diplomaosztó ünnepségein a 2019 decemberében egyénileg vagy csoportosan felléptek.

Az ösztöndíj elnyerésének feltétele, hogy a hallgató Pécsi Tudományegyetem BTK rendezvényein vagy diplomaosztó ünnepségein a 2019 decemberében egyénileg vagy csoportosan felléptek.

A pályázathoz mellékelni kell a kitöltött és aláírt, jelen pályázati kiírás 1. számú mellékletét képező pályázati űrlapot.

A pályázatokat a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Kari Hivatal, Kommunikációs és Marketing Irodáján (7630 Pécs, Zsolnay Vilmos út 37., levelezési cím: 7630 Pécs, Zsolnay Vilmos út 16.) Berta János részére kell eljuttatni elektronikus postai úton (email: berta.janos@pte.hu) vagy személyesen.

A pályázatok benyújtási határideje: 2019. december 13. (A pályázati űrlap a melléketben található)

A pályázatokról az alábbi összetételű bizottság dönt:

• Dr. Robert Wolosz, tanolmániy és diákjóléti dékánhelyettes
  • Glázer Bálint, HÖK elnök
  • Berta János

A pályázatok elbírálási határideje: 2019. december 16.

A döntésről a pályázók e-mailben kapnak értesítést.

Pécs, 2019. december 9.

Prof. Dr. Heidl György