Tájékoztatás - 2019/2020 tanév tavaszi diploma átadása

június

Közérdekű

Tisztelt Oktatók, Tisztelt Hallgatók

Tájékoztatni szeretném Önöket, hogy a 2020 tavaszán kialakult veszélyhelyzet okán a 2019/2020. tanév tavaszi szemeszterének lezárásaképpen nem kerül sor Diplomaosztó Ünnepség megszervezésére. Az érvényben lévő járványügyi előírások miatt nincs lehetőség sem talár, sem a diplomaosztókon használt egyéb ruhadarab kiadására. A campus területére a hallgatók bejárása továbbra is csak szigorlaton, alapvizsgán, záróvizsgán való részvétel szempontjából engedélyezett, így a Kar (és az egész Egyetem) területén egyelőre nincs lehetőség összejöveteleket szervezni.

Tájékoztatni szeretném Önöket, hogy végzős hallgatók búcsúztatása ebben az akadémiai évben online formában történik, de keressük annak a lehetőségét, hogy a veszélyhelyzet elmúltával még az idei naptári évben ünnepélyes keretek között, személyesen is köszöntsük 2020-ban végzett hallgatóinkat.

Üdvözlettel:

prof. dr. Heidl György