Hogyan hozd ki a legtöbbet a szakmai gyakorlatból?

"TODAY TRAINEE, TOMORROW WORLD DOMINATION"
HOGYAN HOZD KI A LEGTÖBBET A SZAKMAI GYAKORLATBÓL?

Időpont: 2017. szeptember 29. (péntek) 9.00 – 17.00

Helyszín: hamarosan

Miért érdemes részt venned?

Szakgyakra menni muszáj. Vagy azért, mert kötelező, vagy azért, mert tudod, hogy tapasztalat nélkül szóba sem állnak majd veled. Ha már muszáj, hogyan profitálhatsz belőle a legtöbbet?

Felkészítő tréningünkön megtudhatod, mire jó a szakmai gyakorlat a muszájon túl: miért éri meg Neked, illetve a Téged fogadó munkáltatónak. Hidd el, Ők sem kávéfőzésre vesznek fel Téged! :)

Vállalati igényfelmérésünk alapján áttekintjük a céges igényeket, a munkahelyi etikettet, és mindazokat a készségeket, amiket jó, ha magaddal viszel a gyakorlatodra. Szituációs gyakorlatok során kipróbálhatod, hogyan érvényesülj a leggyakoribb problémás helyzetekben, valamint megtanulhatod, milyen célok és értékek mentén érdemes készülnöd, hogy magabiztosan és reális elvárásokkal érkezhess a munkáltatóhoz.

További információ:

Hiszen egy igazán sikeres szakmai gyakorlatból akár állásajánlat is lehet.