Horizontok és Dialógusok III. - konferencia

Horizontok és Dialógusok címmel harmadik alkalommal szervez közös konferenciát a Pécsi Tudományegyetemen a PTE BTK Neveléstudományi Intézet és az „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola 2017. május 10-12. között.  A konferencia az idei évben is az intézethez és a doktori iskolához köthető hagyományos konferenciák (Iskola a társadalmi térben és időben, Autonómia és Felelősség - Tanulásközpontú pedagógia konferencia, Romológus konferencia) programját időben és műfajokban összehangolja, lehetőséget adva a transzdiszciplináris összefüggések artikulációjának erősítésére. A részvétel díjtalan, de az előadóknak regisztrációhoz kötött.

A konferencián való részvétel ingyenes!

A konferenciára való jelentkezés határideje megváltozott. Az új határidő: 2017. március 19. 24.00

A rendezvény helyszíne: PTE BTK Ifjúság úti Campus

hdkonferencia2017@gmail.com