Pécsi Bölcsész Nyári Tábor - 2011

Pécsi Bölcsész Nyári Tábor
(2011. július 14-17.)

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán 2011-ben is megrendeztük Pécsi Bölcsész Nyári Táborunkat  július 14-17. között.

A  tábor megnyitójáról az UnivPécs is hírt adott, mely az alábbi linken olvasható:

A táborban segítséget nyújtottunk az érettségire való felkészülésben, izgalmas előadásokat és szemináriumi  beszélgetéseket tartottak országos hírű, nagy tudású oktatóink. Megismertettük Karunk képzései mellett a felvételi rendszerét, a Hallgatói Önkormáynzat munkáját is. A program résztvevői indexet, a tábor zárásakor pedig oklevelet kaptak, akárcsak az egyetemisták.

A TÁBOR PROGRAMJA 2011-BEN

Résztvevőink mondták a táborról:

„Nagyon elégedett voltam a táborral, érdekes, új élményekkel gazdagodtam és segít a továbbtanulási terveimben."

„Kellemesen csalódtam, mivel néhány, számomra unalmasnak tűnő témát is érdekesen mutattak be az előadók."

„Nagyon sok új információt szereztem, megtudtam, hogy mi hogyan működik, mikre kell majd odafigyelnem, ha felvételt nyerek és a szakokról is rengeteg dolgot."

„Összességében az egész nagyon pozitív élmény. Érdekes előadásokat hallgathattam, köztük olyanokat is, amilyeneket lehet, hogy először és utoljára tehettem meg. Egy gyönyörű városban tölthettem 5 napot és új barátokat ismerhettem meg."

„Eloszlott az a tévhit, hogy az egyetemi oktatók mind öregek, pocakosak és enyhén kopaszodnak."

„A kísérőprogramok megfeleltek a várakozásaimnak. Az esték jó hangulatban teltek, egy csapattá kovácsolódtunk."

„Elégedett voltam a táborral, az előadók, professzorok közvetlenek, segítőkészek, az előadások érdekesek voltak."

„A kísérőink nagyon barátságosak és segítőkészek voltak, sok hasznos tudnivalót osztottak meg velünk."

„Az előadások olyan témákról szóltak, amelyek számunkra is érdekesek voltak. Az előadók pedig kedvesek és figyelmesek voltak."

„Egyrészt sok érdekes információt kaptam a világról, másrészt jobban átlátom az egyetemi rendszert."