PTE BTK Nyílt nap - 2018. január 27.

9.30                    KAPUNYITÁS

10.00-11.00       DÉKÁNI KÖSZÖNTŐ

FELVÉTELI ELŐADÁS – Kovács Bea - felvételi referens

(Vargha Damján Konferenciaterem)

9:30-13:00          SZAKOS BÖRZE AZ AULÁBAN

• Interaktív programok
  • Egyéb információs standok

11.00-től             CAMPUS TÚRÁK 20 percenként (indulás a főbejárattól)

12.30-tól             BEMUTATÓ ELŐADÁSOK, ezzel párhuzamosan SZÜLŐI FÓRUM a Szenes Klubban

• Régészet - Neményi Réka - "Szenzációs felfedezések, csalások és  leleplezések a régészettudományban." (Kari Tanácsterem)

• Szociális munka - Borda Viktória - „A globalizáció dilemmái (társadalompolitikai szempontból)”  (H előadó)

• Pszichológia - Csernus Fanni – "A bennünk élő birkák"  (Vargha Damján Konferenciaterem)

KELLEMES ÉS HASZNOS IDŐTÖLTÉST KÍVÁNUNK!

NYÍLT NAP a PTE BTK KOMMUNIKÁCIÓ - ÉS MÉDIATUDOMÁNYI TANSZÉKEN - JANUÁR 27. - 13-15h

Zsolnay Negyed E25, 201-es terem

A Bölcsészettudományi Kar Ifjúság úti épületben tartott felvételi tájékoztató és nyílt nap eseményeit követően a Zsolnay Negyedben várunk minden érdeklődő diákot és szülőt. A rendezvény keretében tanszék oktatói mutatják be a Tanszéken zajló oktatás szerkezetét és tartalmát, lehetőség van kérdések feltételére, és találkozni lehet a tanszéki jelenlegi hallgatóival.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk, de különösen ajánljuk azoknak tanár és szabad bölcsész szakra jelentkezőknek, akik szívesen végeznének résztanulmányokat ezen a területen.

Program:

13.00 RÉSZTVEVŐK FOGADÁSA, játékos kvízfeladatok
13.15 BEMUTATÓ a kommunikáció területén működő felsőfokú képzésekről (Dr. Mester Tibor)
13.30 "ALOHOMORA!" - betekintés a Harry Potter és más young adult fikciók világába (Torbo Annamária, PhD hallgató)
14.15 ÍGY HASZNÁLD A KÖZÖSSÉGI MÉDIÁT! – gyakorlati tanácsok (Sólymos Viktória demonstrátor)
15.00 JÁTÉK eredményhirdetés, az épület bejárása

További információ: www.commonline.hu oldalon és a Facebookon.