Társadalmi Felzárkózás és Szociális Gazdaság Kutatóközpont

A kutatóközpont a társadalmi felzárkózás és a szociális gazdaság egymással összefüggésben lévő vizsgálódási területein társadalomtudományi-, humán kutatás-fejlesztési és innovációs együttműködések keretében történő szakmai és tudományos tevékenységek tervezése és kivitelezése céljából jött létre. A kutatóközpont a gazdaság és a társadalom igényeinek megfelelő új vizsgálati területek feltérképezésével, szakmai és tudományos alapokon álló együttműködési hálózat szervezésével kíván hozzájárulni a Pécsi Tudományegyetem k+f+i szolgáltatási kínálatának szélesítéséhez, a hazai és a nemzetközi kapcsolatok építéséhez. Mindez további lehetőségeket teremt az egyetemi hallgatók számára a szakmai fejlődésüket és tanulmányi előmenetelüket elősegítő tudások és tapasztalatok megszerzéséhez is.

Cím:
7624 Pécs, Rókus u. 2. M épület, 3. emelet