Szóbeli meghallgatások tervezett időpontjai

Demográfia és Szociológia Doktori Iskola: A szóbeli meghallgatás időpontjáról érdeklődni a doktori iskolánál lehet.

Filozófia Doktori Iskola: 2017. június 9., Ifjúság útja 6. B épület B138/1. a Filozófia Tanszék könyvtára.

Interdiszciplináris Doktori Iskola: A szóbeli meghallgatások időpontjáról érdeklődni a doktori programoknál lehet.
Interdiszciplináris Doktori Iskola, Néprajz-Kulturális Antropológia Doktori Program: 2017. június 20. 12:00 óra, Rókus u. 2. M épület 319.

Irodalomtudományi Doktori Iskola: 2017. június 26.

Nyelvtudományi Doktori Iskola: A szóbeli meghallgatások időpontjáról érdeklődni a doktori programoknál lehet.

"Oktatás és társadalom" Neveléstudományi Doktori Iskola: A szóbeli meghallgatás időpontjáról érdeklődni a doktori iskolánál lehet.

Pszichológia Doktori Iskola: A szóbeli meghallgatás időpontjáról érdeklődni a doktori iskolánál lehet.