Családi Korinap a Pécsi Műjégpályán

A PTE-A Családokért programsorozat részeként a Pécsi Tudományegyetem a Hallgatói Önkormányzattal közösen családi sportnapot rendez a PTE polgárai és családtagjaik számára a Pécsi Műjégpályán.
A rendezvény:2019.12.04-én Szerdán 16:00-tól - 19:00 óráig tart a PTE munkatársak és családtagjaik számára.
19:00-tól 22:00 óráig a hallgatók veszik át a területet.
A résztvevőknek lehetőségük lesz egy jót korcsolyázni és kellemesen kikapcsolódni.
Vállalkozó szelleműek jelentkezhetnek ügyességi vetélkedőkre. A jelentkezőket a Mikulás külön megjutalmazza!
A PTE munkatársai és családtagjaik számára a belépés 6 fő erejéig ingyenes. Jelentkezni és a részletekről tájékozódni a PTE-A Családokért honlapján, a https://csalad.pte.hu/esemenyek/csaladi_korinap_pecsi_mujegpalyan címen lehet.
2019. december 04. 16:00 - 19:00
Pécs, Műjégpálya
Egyéb

PTE BTK

A jövő embere a bölcsész.