HAJDICS-SZŰCS ESZTER: Óvoda és kisebbségi gyerekek. Óvodapedagógus hallgatók és gyakorló óvodapedagógusok Magyarországon és Írországban.

MEGHÍVÓ

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola tisztelettel meghívja Önt

HAJDICS-SZŰCS ESZTER

Óvoda és kisebbségi gyerekek.

című PhD értekezésének 2019. június 4-én 12 órakor a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Kari Tanácstermében (7624 Pécs,
Ifjúság útja 6.) tartandó nyilvános vitájára.

Témavezető:
Prof. em. Dr. Forray R. Katalin „Oktatás és Tárasadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola

Opponensek: Kissné Dr. Zsámboki Réka PhD egyetemi docens
Soproni Egyetem
Benedek Elek Pedagógiai Kar
Dr. habil. Bús Imre
általános és oktatási dékánhelyettes
főiskolai tanár
Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar

Az értekezés megtekinthető a PTE BTK Neveléstudományi Intézet könyvtárában (Pécs, Ifjúság útja 6. B/124) és a doktori iskola honlapján: http://www.nevtudphd.pte.hu. A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet.
Tisztelettel:
AMBRUSNÉ Prof. Dr. KÉRI Katalin
az „Oktatás és Társadalom”
Neveléstudományi Doktori Iskolavezetője
2019. június 04. 12:00
Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Kari Tanácstermében (7624 Pécs, Ifjúság útja 6.)
PhD védés

PTE BTK