Orosz teadélután | Kötetlen beszélgetés oroszul egy csésze tea mellett

Orosz teadélután | Kötetlen beszélgetés oroszul egy csésze tea mellett | Fotó: cottonbro2019. november 25.-én 17.00 órakor a Pécsi Tudományegyetemen működő Orosz Központban (Ifjúság u. 6. D épület, 4. emelet) kötetlen beszélgetést szervezünk az egyetemünkön tanuló és oroszul beszélő külföldi diákokkal. Egy csésze tea mellett megvitatjuk a magyarországi szokásokat és hagyományokat, összehasonlítjuk saját országaik szokásaival. Az esemény nyelve - orosz. Minden érdeklődőt szívesen látunk!

Az Orosz Központ munkatársai

25 ноября 2019г. в 17.00 часов в Русском центре Печского университета (ул. Ифьюшаг д.6, здание Д, 4 этаж) состоится встреча русскоговорящих студентов-иностранцев, обучающихся в университете. За чашкой чая поговорим о традициях и обычаях Венгрии по сравнению с другими странами, из которых приехали студенты. Язык общения - русский. Приглашаем всех желающих! Сотрудники Русского центра

2019. november 25. 17:00
PTE BTK, Orosz Központ (Pécs, Ifjúság u. 6. D épület, 4. emelet)
Egyetemi esemény

PTE BTK

A jövő embere a bölcsész.