Pályázati felhívás a PTE Közhasznú Alapítvány a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásából származó, 2018/19. évi bevételeinek felhasználására

A Pécsi Tudományegyetem Közhasznú Alapítvány a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásából származó, 2018/19. évi bevételeinek felhasználására az alábbi pályázati felhívást teszi közzé: a PTE szakmai tevékenységének fejlesztéséhez, korszerűsítéséhez, a kiemelkedő szakmai eredményeket felmutató oktatók, kutatók, hallgatók, egyetemi munkatársak és egyéb szervezeti egységek egyetemi feladatainak támogatásához pályázatot ír ki az alábbi kategóriákban.

Pályázati felhívás a PTE  Közhasznú Alapítvány a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlásából származó, 2018/19. évi bevételeinek felhasználására

PTE BTK

A jövő embere a bölcsész.