VIDEÓ | KaranTéma - Beszélgetés Farkas Ákossal

Készül a PTE BTK politológia MA képzésére, könyvet írt, és mellékesen még egy vállalkozást is működtet. Farkas Ákossal, a Történelem röviden című jegyzet szerzőjével beszélgettünk többek között arról is, hogyan tud ilyen sokfelé koncentrálni, és hogy telnek a napjai a karantén idején.

A világjárvány miatti izolációban elszakadtunk egymástól. Most nincs közös kávézás a „hajnali nyolcas” előadás előtt, most nem találkozunk a szemináriumokon, a könyvtárban vagy a csokiautomatánál. Elmaradtak az esti koncertek, a JESZ előadásaira sem ülhetünk be. Ezzel a videósorozattal a lehetőségekhez mérten az egymástól való elszigeteltségünket szeretnénk enyhíteni. Hallgatók és oktatók mesélnek majd arról, hogy alkalmazkodnak a koronavírus okozta helyzethez, és hogy mi minden alakult át az egyetemi életükben. Szóval, most karantén van. Meg KaranTéma, mert nagyon szeretnénk megtudni, hogy mi van Veled, pécsi bölcsész.

PTE BTK

A jövő embere a bölcsész.