XIII. Pécsi Bölcsész Kreatábor – 2022. július 4-8.

március

30.

Lenne kedved hozzá?
A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara idén nyáron 13. alkalommal rendezi meg a középiskolás diákok számára hirdetett Kreatáborát.

Hogy mivel várunk?
A délelőtti érdekfeszítő előadásokon és workshopokon nem csak abba kóstolhatsz bele, hogy milyen lesz majd egy egyetemi kurzus, és hogy folyik ott a közös munka, hanem Oktatói Követeinket is megismerheted. Délután pedig a Kar hallgatói mutatják meg Nektek a campust és Pécs városát. Esténként nagy beszélgetések, új barátok, hamisítatlan #pécsibölcsész életérzés vár Benneteket.
A tábor programja egy különlegességet is rejt, mert részt vehettek egy 10 órás tanulásmódszertani tréningen is, ami segít majd benneteket az érettségire való felkészülésben.

RÉSZLETES PROGRAM

Miért érdemes eljönni?

• Ha érdekelnek a bölcsészet- és társadalomtudományok, nem kérdés, hogy itt a helyed!
  • Ha szeretnél egy kis plusz tudást az érettségihez, akkor is érdemes csatlakozni!
  • Ha eltöltenél egy vidám és élménydús hetet a pécsi bölcsészkaron, ne habozz jelentkezni!

A tábor időpontja: 2022. július 4-8.
A tábor helyszíne: Pécs, Ifjúság útja 6.

Jelentkezési határidő: 2022. május 31.

Részvételi díjak:

A részvétel díja (ellátás nélkül): 15.000 Ft

Részvételi díj ebéddel: 20.000 Ft

Teljes ellátással (szállás, napi háromszori étkezés) 35.000 Ft

Befizetési határidő: 2022. június 15. (Kérjük, ügyeljen a befizetési határidőre, mivel ennek betartásával tudjuk csak garantálni az ellátás biztosítását!)

PTE dolgozók – a napokban megjelent 3/2022. sz. rektori és kancellári együttes utasítás értelmében –  a gyermek16 éves koriág igénybe vehetik a HFO gyermektáboroztatási támogatását. Erről bővebb információkat a folyamatosan frissülő https://hr.pte.hu/hu/munkatarsak oldalon találnak.

Egyéb technikai információkról a regisztrációs határidő lejárta után e-mailben küldünk tájékoztatást.

Fotó: pexels.com

Jelentkezés