PhD védés | Wünsch-Nagy Nóra

Microsoft Teams felületen (online)

A Pécsi Tudományegyetem Nyelvtudományi Doktori Iskolájának meghívója Wünsch-Nagy Nóra MULTIMODAL LITERACY DEVELOPMENT IN ENGLISH STUDIES CONTEXTS: Linguistic and pedagogical perspectives on multimodal meaning-making and knowledge-building in classrooms and museum exhibitions című PhD értekezésének nyilvános vitájára.

Témavezetők:

Dr. Fodor Mónika, Ph.D habil. egyetemi docens (PTE BTK)

Dr. Lugossy Réka, Ph.D. habil., egyetemi docens (PTE BTK)

Opponensek:

Dr. Illés Éva Margit, Ph.D. habil. egyetemi docens (ELTE)

Dr. Nikolov Marianne, D.Sc., professor emerita (PTE BTK)

A bíráló bizottság elnőke:

Dr. Alberti Gábor, DSc egyetemi tanár (PTE BTK)

A bíráló bizottság tagjai:

Dr. Kiss Csilla, Ph.D.

Dr. Dombi Judit, Ph.D. habil., egyetemi docens (PTE BTK)

Titkár:

Dr. Simon Krisztián, Ph.D, adjunktus (PTE BTK)

Az értekezés és tézisei megtekinthetők a PTE BTK Nyelvtudományi Doktori Iskola irodájában (Pécs, Ifjúság útja 6. D 251) és honlapján

A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet. Az eseményre létrehozott MsTeams csoportba történő felvételhez jelezzék részvételi szándékukat a simon.krisztian@pte.hu címen, PTE-s EHA kódjuk vagy pedig aktív email címük megadásával, 2022. június 29-ig (szerdáig).