"OTKA" Pályázati felhívások - Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Hivatal

Tisztelt Kutatók! Kedves Kollégák!

Megjelentek a Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Hivatal (ismét OTKA) idei pályázati felhívásai.

Karunk minden segítséget megad a kutatási projektek kidolgozásához és megvalósításához, így minden kolléga számára fontos lehetőséget jelent, hogy kutatómunkájához igénybe vegye ezeket a forrásokat, illetve a felhasználásukban nyújtott támogatást.

Lehetőség nyílt jelentkezni szakértőnek, melynek feltételeit minden konstrukció végén találják, kérem Önöket, hogy éljenek ezzel a lehetőséggel, hogy minél többen képviseltessük magunkat a Pécsi Tudományegyetemről.

Letölthető dokumentumok:

-          Kutatói nyilatkozat - félkész (PD_FK_K_ANN_SNN_19_kutatoi_nyilatkozat.docx)

-          Road Show prezentáció (OTKA_prezentacio_20190415.pdf)

-          Regisztrációhoz szükséges adatok (adatbekero_otka.xlsx)

Megjelent pályázatok:

-          Felhívás „OTKA” kutatási témapályázathoz (K_19)

-          Felhívás magyar-osztrák és magyar-szlovén nemzetközi együttműködésen alapuló kutatási témapályázathoz (ANN_19 és SNN_19)

-          Felhívás „OTKA” fiatal kutatói kiválósági program pályázathoz (FK_19)

-          Felhívás „OTKA” posztdoktori kiválósági program pályázathoz (PD_19)