Bölcsész keddek! - online nyílt napok a BTK-n!

január

Közérdekű

A PTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara újra online nyílt napokat hirdet.

Január 18-tól Bölcsész keddek címmel – a tavalyihoz hasonló módon – online nyílt nap sorozatot indítunk, melyen várjuk a bölcsészet- és társadalomtudományok iránt érdeklődőket. A szakos tájékoztatók a ZOOM felületén zajlanak majd, amelyek elérhetőségéről regisztráció után tájékoztatjuk a hozzánk csatlakozni kívánókat.

Mindig csak a soron következő alkalomra tudtok majd regisztrációs lapot kitölteni, annak beküldését követően meghívót postázunk a megadott e-mail fiókba.

• Bizonytalan vagy, hogy mely szakot válaszd?
  • Kíváncsi vagy milyenek az oktatók?
  • Meghallgatnád egy egyetemi hallgató tapasztalatait?

Ne habozz, regisztrálj a PTE BTK online felvételi tájékoztatójának következő alkalmára!

Következő alkalom:
2022. február 8-án (előzetes regisztráció után) az alábbi tájékoztatókba lehet becsatlakozni.

14:00-15:00 - Nemzetközi tanulmányok, poitikatudományok, kommunikáció
15:00-16:00 - Közösségszervezés, informatikus könyvtáros