Díjak és elismerések a PTE Szenátusának pedagógusnapi ülésén

június

kitüntetés

2022. május 28-án a Dr. Romhányi György Aulában tartotta ünnepi ülését a PTE Szenátusa. Ez alkalomból nem csak a díszoklevelek átadására került sor, de kollégáink is elismerésekben részesültek.

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusának Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Ülésén Miseta Attila köszöntötte az intézményünkben (vagy annak jogelődjein) 50, 60, 65 és 70 éve oklevelet szerzetteket.

Ezt követően került sor egyetemi dolgozók kiváló munkájának elismerésére. 2022-ben magas szintű oktatói és a tehetséggondozás terén elért sikereiért Arany Katedra-díjban részesült Bebesi György, a Történettudományi Intézet docense. A Kar vezetésének előterjesztésére magas színvonalú és lelkiismeretes munkájának elismeréseként Bőczin-Sirkeci Vanda, a Kari Hivatal és Pálmainé Mercz Beáta, a Tanulmányi Osztály munkatársa részesült rektori dicséretben.

Szívből gratulálunk a díjazottaknak, munkájukhoz további sok sikert kívánunk!

Az ünnepi ülés felvétele az alábbi linken tekinthető meg:

Forrás: univpecs.com