Pécsi Bölcsész Kreatábor 2019

Ebben az évben tizenegyedik alkalommal rendezzük meg a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karán a XI. Pécsi Bölcsész KreaTábort 2019. július 1-4. között.

A tábor ebben az évben a Hősök tematika köré épül. A színes és érdekes programok betekintést engednek a Bölcsészettudományi Karon oktatott szakok, tudományterületek legújabb kutatásaiba, így segítséget nyújtanak az érettségire felkészülésben is.

A táborban az izgalmas előadások, és szemináriumi beszélgetések mellett számos érdekes off program várja a résztvevőket. Láthattok improvizatív színházi előadást, ahol a nézők alakítják a történet menetét, szerkeszthettek újságot, és találkozhattok képregényhősökkel. A szakmai program mellett bemutatkoznak még a Kar tanszékei, intézetei, szakjai, és mindezt izgalmas kulturális programokkal egészítjük ki a város szívében.

A programokat a PTE Ifjúság úti, Rókus utcai épületeiben és a Zsolnay Negyedben tartjuk. A szálláshely a Márton Áron Szakkollégium, ahol a tábor rendjére éjszaka kollégiumi tanárok vigyáznak.

A tábor költségei:

Regisztrációs díj (ellátás nélkül): 5000 Ft

Részvételi díj csak ebéddel: 7000 Ft

Részvételi díj teljes elátással (szállás, napi háromszori étkezés: 15 000 Ft

A jelentkezés határideje: 2019. június 7.

A KreaTáborba jelentkezni online, az ELEKTRONKUS JELENTKEZÉSI LAP kitöltésével lehet.

A jelentkezés véglegessé a részvételi díj befizetésével válik.

A táborral kapcsolatos kérdéseikkel Izsák Mónika kolléganőnkhöz fordulhatnak bizalommal a izsak.monika@pte.hu e-mail címen

VÁRUNK SZERETETTEL!