PÉCSI BÖLCSÉSZ KREATÁBOR - 2020 - ELMARAD!

Sajnálattal értesítünk mnden kedves érdeklődőt, hogy a 2020 június 29. és július 2. közé tervezett XII. Pécsi Bölcsész KreaTábort a kialakult veszélyhelyzetre való tekintettel elmarad.

A tábor betekintést enged a Bölcsészettudományi Karon oktatott szakok, tudományterületek legújabb kutatásaiba, így segítséget nyújt az érettségire felkészülésben is.

A táborban az izgalmas előadások, és szemináriumi beszélgetések mellett számos érdekes program várja a résztvevőket. A szemináriumokon a tábor résztvevői az egyetemen zajló alkotómunkába is betekinthetnek. A szakmai program mellett bemutatkoznak még a Kar tanszékei, intézetei, szakjai, és mindezt izgalmas kulturális programokkal egészítjük ki a város szívében.

A táborral kapcsolatos kérdéseikkel Izsák Mónika kolléganőnkhöz fordulhatnak bizalommal a izsak.monika@pte.hu e-mail címen.

PTE BTK

A jövő embere a bölcsész.