19. Nemzeti és Nemzetközi Lifelong Learning Konferencia

Felhívás

A   MELLearN - Felsőoktatási  Hálózat  az  Életen  Át  Tartó Tanulásért  Egyesület  2023. június14-éna Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karával közösen rendezi  19. Nemzeti és Nemzetközi Lifelong Learning Konferenciáját, melynek témája:

Felsőoktatási Lifelong Learning a képesség-fejlesztés, a kultúraközvetítés és fenntarthatóság tükrében: A hatékonyés innovatív tudástranszferek lokális/regionális és globális trendjei

A tanácskozás témája arrareflektál, hogymilyen irányokban változik és módosul a hazai felsőoktatási lifelong learning a fenntartói modellváltás és a globális kihívások közepette. Megjelennek a fenntarthatósági célokhoz kapcsolódó kérdések, csakúgy, mint az európai környezetben zajló felsőoktatási innovációk a digitalizáció, a foglalkoztatás, a demográfiai változások, a technológiai fejlesztések, valamint az aktív és felelős állampolgárság kérdéseinek tükrében.

További információ:

Oktatás és Társadalom Neveléstudományi Doktori Iskola