A Wlislocki Henrik Szakkollégium hallgatóinak látogatásai intézményeinkben

Látogatás Gyulajon
Látogatás Sükösdön
Látogatás Tamásiban

2022. decemberében a Wlislocki Henrik Szakkollégium hallgatói látogattak el az Oktatási Esélyekért! pályaorientációs mentorprogram 10 iskolájába.

A szakkollégium hallgatóinak látogatása, az egyetem 2022/2023-as tanévében folyósított szakkollégiumi támogatásából valósult meg, a közösség társadalmi felelősségvállalási profiljának bővítéseként.

2022. decemberében 10 szakkollégista kapott támogatást arra, hogy az Oktatási Esélyekért! pályaorientációs mentorprogram 10 intézményébe foglalkozást szervezzen, bonyolítson le.

Az intézmények foglalkozásai egységes szakmai tartalommal valósultak meg. Az iskolákba érkező hallgatók bemutatták életútjukat, drámapedagógiai és a boldogság óra elemeiből adaptált foglalkozást tartottak.

Oktatási Esélyekért! kutatócsoport

Oktatási esélyekért Kutatócsoport logója