Durcás dedósok, vagy felelős fiatalság? / Grumpy kids, or a responsible youth?

Pécs, Vasutas Borkert & Fröccsölde

Tisztában vannak a mai fiatalok a saját érdekeikkel? Mennyi beleszólásuk van a közéletbe? Miért dönthetnek középkorú döntéshozók a fiatalokat érintő közügyekben? Szeptember 14-én a fiatalság közéletben való részvételéről, és annak hiányáról vitázunk majd a Vasutasban. Különleges vendégünk, Mateusz Kamionka a Krakkói Pedagógiai Egyetem adjunktusa, ifjúsági csereprogramok koordinátora, nemzetközi választási megfigyelő és európai önkéntes (EVS) helyezi nemzetközi dimenzióba a beszélgetést.

Are young people today aware of their own interests? How much say do they have in public affairs? Why can middle-aged decision-makers decide on public issues that affect young people? On the 14th of September, we will discuss the participation of young people in public affairs and the lack of it in the Vasutas. Our special guest Mateusz Kamionka, assistant professor at the Cracow University of Pedagogy, youth exchange coordinator, international election observer and European Volunteer Service (EVS), will provide the discussion an international perspective.

Facebook esemény elérhető IDE kattintva.

Társadalmi Befogadás Szakkollégium

H-7624 Pécs, Rókus utca 2. P8-9       tarsadalmi.befogadas.szk@gmail.com