Kedves Diplomát szerzett Hallgatóink!

Engedjék meg, hogy a Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék munkatársai ezúton is gratuláljanak a Tanszék által képviselt képzési programok keretében megszerzett diplomájukhoz.

Kívánjuk, hogy legyen lehetőségük az egyetemi évek alatt megszerzett tudást, ismereteiket sikeresen és eredményesen alkalmazni szakmai előmenetelük és magánéletük során egyaránt.

Reméljük, hogy nem felejtik el a pécsi tartózkodásuk alatt szerzett szép élményeket, kapcsolatokat sem és megőriznek minket az emlékeikben.

Kérjük, csatlakozzanak a most szerveződő tanszéki alumni csoporthoz, kövessék figyelemmel a tanszék programjait, rendezvényeit, küldjenek visszajelzéseket és működjenek együtt velünk a jövőben is.

További értékes részvételükre, közreműködésükre számítva,

Üdvözlettel,

a Tanszék munkatársai

Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék