Felhívás - Műhelymunka és Kiállítás

Felhívás

Ha segítő szakmában dolgozol, pedagógus, szociális munkás, pszichológushallgató vagy és érdekel a fiatalokkal való közös munka, szeretnél többet megtudni a függőség kialakulásáról, a fiatalok szerhasználati szokásairól, jelentkezz.

A pécsi Tehetség-Vár Társadalomtudományi Egyesület (https://tehetsegvar.hu) szervezésében egy olyan műhelyfoglalkozást kínálunk neked, ahol lehetőséged nyílik szakmai kompetenciáid fejlesztésére.

A témák, amelyekkel foglalkozunk: a kamaszkor lélektana, szenvedély betegség kialakulásának okai, innovatív drog prevenció – kortárssegítés, kamaszkori devianciák, a közösségépítés technikái, a csoport dinamikájának értelmezése, kommunikáció és konfliktuskezelés a kamaszokkal, kompetencia határok, a segítő beszélgetés technikájának gyakorlása.

A műhelymunka TELJESEN INGYENES, sőt lehetőséged lesz a megszerzett tudást a későbbiekben gyakorlatban is kipróbálni tiszteletdíjért.

Jelentkezési határidő október 03. az ipanodrugs@gmail.com címére.

A műhelymunka 2021 október 8.án és 9-én kerül megszervezésre Pécsett (Pannon Magyar Ház, János u. 22).

(Részletek a letölthető csatolt fájlból)

Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszék

H-7624, Pécs, Rókus utca 2. (M. épület)    +36-308932950, +36-72-501500/64310    feher.lilla@pte.hu