Kleiber Judit: Hangtan (Bevezetés a nyelvtudományba c. kurzus előadás - Felszólítástípusok a magyar nyelvben

PTE BTK-TTK Kari Tanácsterem, 7624 Pécs, Ifjúság útja 6., A épület

Kedves Kolléganő!/Kolléga!

Tisztelettel meghívjuk Önt és diákjait

Kleiber Judit

nyilvános habilitációs előadásaira

A habilitációs előadások ideje: 2019. március 4. (hétfő) 11:00 órától

A habilitációs előadások helye: PTE BTK-TTK Kari Tanácsterem, 7624 Pécs, Ifjúság útja 6., A épület

11:00 – 11:45   Tantermi előadás:   Hangtan (Bevezetés a nyelvtudományba c. kurzus előadás)

12:00 – 13:00   Tudományos előadás:   Felszólítástípusok a magyar nyelvben

(összefoglaló: angol nyelven)

Habitusvizsgálók:

Dr. habil. Csatár Péter, habilitált egyetemi docens (DE BTK Germanisztikai Intézet)

Prof. Dr. Németh T. Enikő DSc, egyetemi tanár (SZTE BTK Általános Nyelvészeti Tanszék)

Eljáró bizottság:

Elnök: Prof. Dr. Alberti Gábor DSc, egyetemi tanár (PTE BTK Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Int.)

Bizottsági tag: Dr. Molnár Krisztina, habilitált egyetemi docens (PTE BTK Germanisztika Intézet)

Titkár: Dr. Viszket Anita PhD, egyetemi adjunktus (PTE BTK Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Int.)

Prof. Dr. Alberti Gábor s.k.

egyetemi tanár

a Nyelvtudományi Doktori Iskola