Farkas Kornél: Exploring L2 teachers' knowledge of their impact: Working towards a theoretical model based on pre-service and in-service L2 teachers' reflective-narrative accounts

PTE BTK - online

Tisztelettel meghívjuk

Farkas Kornél

című PhD értekezésének 2020. május 28-án 12:00-kor online tartandó nyilvános vitájára.

Opponensek:

Prof. Dr. Marianne Nikolov, DSc ny. egyetemi tanár, professor emerita (PTE BTK) Barócsiné Dr. Kirilova Sztefka Colova, PhD (Kispesti Deák Ferenc Gimnázium)

Témavezető:

Dr. Lugossy Réka, PhD habil. egyetemi docens (PTE BTK)

A bíráló bizottság elnöke:

Prof. Dr. Alberti Gábor, DSc egyetemi tanár (PTE BTK)

A bíráló bizottság tagjai:

Dr. Dombi Judit, PhD habil. egyetemi docens (PTE BTK) Dr. Heitzmann Judit, PhD (Bajai III. Béla Gimnázium)

Titkár:

Dr. Fodor Mónika, PhD habil. egyetemi docens (PTE BTK)

Az értekezés és tézisei megtekinthetők a PTE BTK Nyelvtudományi Doktori Iskola irodájában (Pécs, Ifjúság útja 6. D 251) és honlapján

A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet. Részvételi szándékát kérjük időben jelezze a fodor.monika@pte.hu email címen, hogy hozzáférést biztosíthassunk a védés Microsoft TEAMS platformon létrehozott csoportjához.

Dr. Szabó Gábor Ph.D s.k. habil. egyetemi docens

a Nyelvtudományi Doktori Iskola

DOCTORAL PROGRAMME IN ENGLISH APPLIED LINGUISTICS AND TEFL/TESOL program vezetője