Fényes Csaba Paved with intension. Interpretation, framing and social construction in roma education policies. (Szándékkal kikövezve. Interpretációk, értelmezési keretek és társadalmi konstrukciók a roma oktatáspolitikában).

-

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar „B” épület 129-es termében (7624 Pécs, Ifjúság útja 6.)

MEGHÍVÓ

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskola tisztelettel meghívja Önt

Fényes Csaba

című PhD értekezésének 2017. május 3-án 13:00 órakor a Pécsi Tudományegyetem

Bölcsészettudományi Kar „B” épület 129-es termében (7624 Pécs, Ifjúság útja 6.)

tartandó nyilvános vitájára.

Témavezető:

Dr. habil. Cserti Csapó Tibor, PhD

egyetemi docens

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

Neveléstudományi Intézet, Romológia és Nevelésszociológia Tanszék

Opponensek:

Dr. Torgyik Judit, PhD

főiskolai tanár

Kodolányi János Főiskola, Humánfejlesztési Tanulmányok Tanszék

Dr. habil. Németh Balázs, PhD

intézetigazgató, egyetemi docens

Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar

Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Intézet, Felnőttképzési és Gerontoedukációs Tanszék

Az értekezés megtekinthető a PTE BTK Neveléstudományi Intézet könyvtárában (Pécs, Ifjúság útja 6. B/124) és a doktori iskola honlapján: http://www.nevtudphd.pte.hu. A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet.

Tisztelettel:

AMBRUSNÉ KÉRI Katalin

az „Oktatás és Társadalom”

Neveléstudományi Doktori Iskola vezetője