PhD védés | Csepcsényi Lajos Lászlóné Balogh Melinda

Microsoft Teams felületen (online)

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskolájának meghívója Csepcsényi Lajos Lászlóné Balogh Melinda A KÖZÉPFOKÚ ÉPÍTŐIPAR ÉS FÖLDMÉRÉS ÁGAZATI SZAKKÉPZÉSBEN TANULÓK KOMPLEX SZAKMAI GONDOLKODÁSI FOLYAMATAINAK FELTÁRÁSA, FEJLESZTÉSE PROBLÉMA ALAPÚ TANULÁSSAL – TANÍTÁSSAL, A FEJLŐDÉS TENDENCIÁINAK ÉRTELMEZÉSE című PhD értekezésének nyilvános vitájára.

Témavezető:

Dr. Bredács Alice Mária

adjunktus, PhD

Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar

Zeneművészeti Intézet

Opponensek:

Dr. Pais Ella Regina

Professor Emerita

Műszaki és Informatikai Kar

Dr. Bacsa-Bán Anetta

egyetemi docens, főigazgató

Dunaújvárosi Egyetem

Tanárképző Központ

Dr. Vida Gergő

adjunktus, PhD

Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar

Neveléstudományi és Pszichológiai Intézet

Az értekezés megtekinthető a PTE BTK Neveléstudományi Intézet könyvtárában (Pécs, Ifjúság útja 6. B/101) és a doktori iskola honlapján: https://nevtudphd.pte.hu. A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet.

(Részvételi szándékát, kérjük, jelezze előzetesen a doktori iroda e-mail címén: pte.otdi@gmail.com)