Országos videópályázatot hirdet a Magyar Államkincstár MesterVideó címmel

október

pályázat

A pénzügyi tudatosság fejlesztése érdekében immáron harmadik alkalommal országos videópályázatot hirdet a Magyar Államkincstár MesterVideó címmel. A program célja, hogy a videók elkészítésén keresztül kreatív, játékos módon segítse a fiatalok pénzügyi tudatosságának kialakítását, pénzügyi ismereteiknek bővítését.
A videópályázatra maximum 3 perces, a népszerű videómegosztókra (Youtube, TikTok) előzetesen feltöltött videókat várunk.

Pályázati témák:

1. Tudtad, hogy Neked is lehet befektetésed? Babakötvénye NEM csak babáknak lehet. Járj utána, mennyi pénzed lehet, ha Start-számlára teszed!
  2. Te melyik típus vagy? Trendi vagy kényelmes? Mutasd meg, hogyan vennél állampapírt!

Három korcsoportban tudnak pályázni a tanulók:

• Általános iskolások, felső tagozatos tanulók (5-8. osztály)
  • Középiskolások (9-12. osztály)
  • Felsőoktatási hallgatók (nappali tagozatos egyetemisták, főiskolások)

Nyeremények minden korcsoportban:

1. helyezett – 150.000 Ft értékű műszaki, vagy üdülési utalvány
  2. helyezett – 100.000 Ft értékű műszaki, vagy üdülési utalvány
  3. helyezett – 50.000 Ft értékű műszaki, vagy üdülési utalvány

A pályázat témái minden korcsoportban szabadon választhatóak.
Bővebb információ a videó pályázat részleteiről a pályázat honlapján – a www.mestervideo-palyazat.hu  honlapon – valamint a pályázat hivatalos közösségi oldalán https://www.facebook.com/mestervideopalyazat  olvasható.

Nevezési határidő: 2021. november 21.