Phd védés | Ács-Bíró Adrienn

BTK Színházterem (E430- 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.), és MS Teams

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskolájának meghívója Ács-Bíró Adrienn NŐI FOGVATARTOTTAK OKTATÁS-NEVELÉS SZEMPONTÚ EGYÉNI ÉS INTÉZMÉNYI PROFILJÁNAK RENDSZERSZINTŰ VIZSGÁLATA AZ EREDMÉNYES REINTEGRÁCIÓ ÉRDEKÉBEN című PhD értekezésének nyilvános vitájára.

Témavezető:

Dr. habil. Di Blasio Barbara - egyetemi docens

Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem

Elnök:

Prof. Dr. Héjj Andreas - egyetemi tanár

Opponensek:

Prof. Dr. Kozma Tamás - professor emeritus

Debreceni Egyetem

Prof. Dr. Mezey Barna - tanszékvezető egyetemi tanár

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Tagok:

Prof. Dr. Steklács János - egyetemi tanár