PhD védés | Dr. Laczkóné Rácz Edit Anikó

PTE BTK-TTK Kari Tanácsterem (A/230)

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskolájának meghívója Dr. Laczkóné Rácz Edit Anikó ANGOL NYELVKÖNYVEK NEVELÉSI POTENCIÁLJA  – 1 ÉS B2 SZINTŰ ANGOL NYELVKÖNYVI SZÖVEGEK TARTALMÁNAK TÖBB DIMENZIÓS ÖSSZEHASONLÍTÓ ELEMZÉSE című PhD értekezésének nyilvános vitájára.

Témavezető:

Dr. Fischer Márta – egyetemi docens, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar Idegen Nyelvi Központ

Opponensek:

Dr. Kurtán Zsuzsa – ny. egyetemi docens, Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar Angol-Amerikai Intézet

Dr. Kojanitz László – Oktatási Hivatal, Tantervfejlesztési Osztály

Az értekezés megtekinthető a PTE BTK Neveléstudományi Intézet könyvtárában (Pécs, Ifjúság útja 6. B/101) és a doktori iskola honlapján: https://btk.pte.hu/hu/nevtudphd/vedesek. A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet.