PhD védés | Szabóné Pongrácz Petra

BTK-TTK Kari Tanácsterem – A-épület, 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.

A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskolájának meghívója Szabóné Pongrácz Petra SZEGREGÁLT GYÓGYPEDAGÓGIAI OKTATÁSON ÁT VEZETŐ ÉLETUTAK FELNŐTT SZEMÉLYEK NARRATÍVÁINAK TÜKRÉBEN című PhD értekezésének nyilvános vitájára.

Témavezető:

Dr. Bálint Ágnes

egyetemi docens

Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar

Neveléstudományi Intézet

Opponensek:

Bencéné Dr. Fekete Anikó Andrea – egyetemi docens, intézetigazgató-helyettes – Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Kaposvári Campus Neveléstudományi Intézet

Dr. Macher Mónika – adjunktus – Eötvös Loránd Tudományegyetem Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet

Az értekezés megtekinthető a PTE BTK Neveléstudományi Intézet könyvtárában (Pécs, Ifjúság útja 6. B/101) és a doktori iskola honlapján: https://btk.pte.hu/hu/nevtudphd/vedesek. A nyilvános vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt is tehet.