Rövid Irén: A gyermeküket egyedül nevelő szülők életkörülményeinek vizsgálata objektív és szubjektív mutatók segítségével a magyar cenzusok adatai alapján. Hogyan befolyásolja a párkapcsolat és a gyermeknevelés a szubjektív jól(l)étet?

PTE BTK - online

A Pécsi Tudományegyetem Demográfia és Szociológia Doktori Iskolája tisztelettel meghívja Önt

Rövid Irén:

"A gyermeküket egyedül nevelő szülők életkörülményeinek vizsgálata objektív és szubjektív mutatók segítségével a magyar cenzusok adatai alapján. Hogyan befolyásolja a párkapcsolat és a gyermeknevelés a szubjektív jól(l)étet?"

című doktori (PhD) értekezésének nyilvános online védésére.

Időpont: 2020. május 21. (csütörtök) 14.00

Témavezető: Dr. Habil. Füzér Katalin

A védési bizottság tagjai Elnök: Prof. Dr. Spéder Zsolt

Opponensek: Dr. Huszár Ákos Dr. Murinkó Lívia Tagok: Dr. Faubl Nóra Dr. Schadt Mária

A disszertáció és a tézisek megtekinthetők az alábbi linken:

Csatlakozás az online védéshez - A védés nyilvános, bárki csatlakozhat. Technikai okokból előzetesen szükséges jelezni e-mailben a részvételi szándékot Berger Viktor (berger.viktor@pte.hu) részére.

Kérjük, hogy a részvételi szándékukat 2020. május 20. 12 óráig jelezzék.