19. Nemzeti és Nemzetközi Lifelong Learning Konferencia

-

A MELLearN - Felsőoktatási Hálózat az Életen Át Tartó Tanulásért Egyesület 2023. június 14-én a Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Karával közösen rendezi 19. Nemzeti és Nemzetközi Lifelong Learning Konferenciáját, melynek témája:

Felsőoktatási Lifelong Learning a képesség-fejlesztés, a kultúraközvetítés és fenntarthatóság tükrében: A hatékony és innovatív tudástranszferek lokális/regionális és globális trendjei

A tanácskozás témája arra reflektál, hogy milyen irányokban változik és módosul a hazai felsőoktatási lifelong learning a fenntartói modellváltás és a globális kihívások közepette. Megjelennek a fenntarthatósági célokhoz kapcsolódó kérdések, csakúgy, mint az európai környezetben zajló felsőoktatási innovációk a digitalizáció, a foglalkoztatás, a demográfiai változások, a technológiai fejlesztések, valamint az aktív és felelős állampolgárság kérdéseinek tükrében.

Részletek a Felhívásban (pdf).