Konferencia Digitális eredmények és lehetőségek a neveléstudományi kutatásokban és a pedagógusképzésben

-

Az MTA PAB Pedagógiai Munkabizottsága, az MTA PAB Neveléstörténeti Munkabizottsága és a PTE BTK „Oktatás és Társadalom” Neveléstudományi Doktori Iskolája A Magyar Tudomány Ünnepe 2020 „Jövőformáló tudomány” programsorozat részeként Digitális eredmények és lehetőségek a neveléstudományi kutatásokban és a pedagógusképzésben címmel on-line konferenciát szervez.

Helyszín: MS Teams,

Időpont: 2020. november 25-26.

A rendezvény honlapja:

Részvételi szándékát kérjük, hogy az ntidigikonf2020@gmail.com címre jelezze, és a konferencia szervezői hozzákapcsolják Önt a Teamsben létrehozott eseményhez.

A konferencia az EFOP-3.4.3-16-2016-00005 Korszerű egyetem a modern városban: Értékközpontúság, nyitottság és befogadó szemlélet egy 21. századi felsőoktatási modellben című, PTE-n futó projekt keretei között kerül megrendezésre.