A második legpompásabb zöldség- és fűszerkert

május

általános

Örömünkre és büszkeségünkre a PTE BTK Tanulmányi Osztályának munkatársa, Ráczné Faddi Erika II. helyezést ért el zöldség- és fűszerkertjével a PTE Zöld Egyetem által hirdetett pályázaton.

A PTE Zöld Egyetem Programja a Föld Napja alkalmából zöldítő pályázatot hirdetett 2022 tavaszán, melynek kapcsán bolygónk védelmére, a zöld gondolatra irányítottak figyelmet. Az „Öltözz zöldbe vagy öltöztesd zöldbe környezeted!” felhívásra fotókkal lehetett pályázni három kategóriában.

Közel 200 pécsi vagy egyetemi polgár osztotta meg kertjének egy-egy részletét, így munkatársunk igen komoly mezőnyben indult, és ért el II. helyezést kemény munkájának eredményeként.

A második legpompásabb zöldség- és fűszerkert

Szívből gratulálunk Erikának a második legpompásabb zöldség- és fűszerkert címéhez! Kívánjuk, hogy a munka mellett sok öröme is teljen benne. Köszönjük hozzájárulását ahhoz, hogy galériánkban a nyertes képen kívül friss fotókat is bemutathatunk!

Forrás: zoldegyetem.hu

Csatolt galéria