Álláshirdetés hallgatóknak | Támogató Toborzó

május

15.

hallgatóknak

Dolgozz egy jó ügyért a saját városodban! Dolgozz Te is az SOS Gyermekfalvakban felnövő gyermekekért!

Mint ahogy azt talán Te is tudod, az SOS Gyermekfalvakban biztonságra és szerető gondoskodásra lelhetnek az állami gondozásba kerülő gyermekek. Az SOS Gyermekfalvak megbízásából végzett munkád révén most Te is hozzájárulhatsz ahhoz, hogy a családjukat nélkülözni kényszerülő gyerekek szeretetteljes, védett környezetben nőjenek fel.

Munkaidő: heti min. 20 óra vállalása szükséges!

Helyszín: Pécs

Feltétel: Betöltött 18. életév, nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony.

Jelentkezés önéletrajzzal: laszlo.katalin@prohuman.hu

Feladatok

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb városi csomópontokon, vagy bevásárló központokban.
  • Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról.
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése.

Elvárások

  • Heti 15-20 óra vállalása hétfőtől-szombatig 09:00-20:00 óra között.
  • Nyitottság, udvarias viselkedés.
  • Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre.

Amit kínálunk

  • Nettó 2000 ft/óra (25 év alatt) + bónusz.
  • Nettó 1700 ft/óra (25 év felett) + bónusz.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés.
  • Támogató légkör, rendszeres csapatépítő programok.
  • Továbbképzési és előrelépési lehetőségek.

Forrás: sos.hu